Česky English Deutsch

Naše značky

WISSA

Logo WISSA S logem naší společnosti Vám již od roku 1992 přinášíme celou řadu kvalitních výrobků. Zaštiťuje například různé sezónní výrobky, které můžete najít v našich sezónních katalozích - viz sekce Sezónní výrobky. Nejžádanějšími z nich jsou samozřejmě adventní kalendáře s licenčními motivy nebo čokoládové mince.

Vitacit

Logo Vitacit Značka Vitacit s sebou nese tradici sahající až k roku 1970. VITACIT zná většina z nás jako tradiční neperlivé instatní nápoje nebo jako sladko-kyselou pochoutku lízanou přímo z dlaně. I proto nadále rádi nabízíme tento tradiční výrobek v různých příchutích v klasickém 100g balení. Tradiční receptura byla obohacena o vitamín C. Nově pak pok touto značkou nabízíme i hotové nápoje obohacené o vitamíny a minerály.

ok-fain

Logo Vitacit Český, správný, poctivý a chutný, to jsou základní parametry každého výrobku nesoucí značku naší partnerské společnosti ok-fain. V současné době můžete nalézt pod touto značkou oplatkové trubičky a trojhránky slazené fruktózou, a také multicereální bezlepkovou tyčinku s výraznou malinovou příhutí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2022 WISSA, spol. s r.o., U Rakovky 1207, Praha 4 - Kunratice, 148 00, Česká republika