Česky English Deutsch

Naše značky

WISSA

Logo WISSA S logem naší společnosti Vám již od roku 1992 přinášíme celou řadu kvalitních výrobků. K nejúspěšnějším patří velmi chutný likérový dezert Madame Pompadour s višňovou náplní, mléčné čokolády s licečními motivy Krtečka nebo klasickými obrázky Josefa Lady a oplatkové trubičky plněné kakaovou náplní. Dále tato značka zaštiťuje různé sezónní výrobky, které můžete najít v našich sezónních katalozích - viz. sekce Sezónní výrobky. Nejžádanějšími z nich jsou samozřejmě adventní a velikonoční kalendáře s licenčními motivy.

Vitacit

Logo Vitacit Značka Vitacit s sebou nese tradici sahající až k roku 1970. VITACIT zná většina z nás jako tradiční neperlivé instatní nápoje nebo jako sladko-kyselou pochoutku lízanou přímo z dlaně. I proto nadále rádi nabízíme tento tradiční výrobek v různých příchutích v klasickém 100g balení. Tradiční receptura byla obohacena o vitamín C.

ok-fain

Logo Vitacit Český, správný, poctivý a chutný, to jsou základní parametry každého výrobku nesoucí značku naší partnerské společnosti ok-fain. V současné době můžete nalézt pod touto značkou oříškové a vanilkové trojhránky slazené fruktózou, oříškové a kakaové trubičky slazené fruktózou nebo multicereální bezlepkovou tyčinku s výraznou malinovou příhutí a další produkty.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2021 WISSA, spol. s r.o., U Rakovky 1207, Praha 4 - Kunratice, 148 00, Česká republika